Létezik cirógató gép?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy viccesen hangzik, de kisgyerek korom óta csak úgy tudok aludni, ha cirógatják a kézfejemet. Ez így felnőttként kicsit problémás, mert a barátomtól sem várhatom el, hogy minden este cirizzen. Az interneten már kerestem, de nem találtam. Valakinek van valami ötlete? Előre is köszönöm a válaszokat!!:) 20/L

2018. jún. 10. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az erotikus szórakoztatóipar bármire képes.
2018. jún. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem találtam ilyet, de már nagyon az erotikus segédeszközök felé irányított a google. Olyat strucctollat találtam, de az gondolom nem jó, mert ha magadnak csinálod, az nem olyan, mintha más csinálná.Találtam erről egy érdekes cikket, ami ugyan nem cirógatás, hanem csiklandozás: [link]
2018. jún. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cirógató gép. :D


Bocs, de nagyon röhögök így hajnaltájt. :DDD


Mondjuk ez az én bajom, nem a tiéd. :-)

2018. jún. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lehet sikerül megnevelnetek egy macskát arra, hogy esténként felugorjon az ágyra és a farkával simogassa a kezed :D


Vagy esetleg találhatsz valami ilyesmit - ahogy írták - egy szex játékszer boltban... Vagy az Aliexpressen, ott sok ilyen fura szerkentjű van, lehet szerencséd lesz :)

2018. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Idő kérdése. Ha "cirizés" nélkül nem tudsz elaludni, csak annyit jelent, hogy soha nem voltál még igazán fáradt, álmos.

Pár fullon átdolgozott húzós nap után, némi alváshiányt összeszedve nem lesz sem időd sem energiát efféle úri huncutságra, hanem alszol mint akit fejbevertek.

2018. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
70%

Én szívesen vállalom. Semmi szex, tudom. De én úgy sem remélhetek többet a nőktől így 36 éves szűzként.

Nekem ez is hatalmas dolog lenne, hogy cirizhetek egy nőt, meg nézhetem ahogy alszik. Hallgathatom ahogyan veszi a levegőt.

2018. jún. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...aztán már ketten ébrednek majd egy testben :D
2018. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szabadalmaztatsd és add el a jogot!😁
2018. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem. Ilyen gép nem létezhet. Az emberi kéz mozgása nagyon kifinomult. Nehéz utánozni, meg eleve a tapintása is sajátságos. A gépekben nincs empátia. A jó, valóban élvezetes cirógatáshoz pedig nagyon mély empátia kell, meg persze IQ.


Szerintem a feladat nem automatizálható. Vegyetek igénybe humán erőforrást, bátran.

29F

2018. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!