Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erős, de olcsó processzor...

Erős, de olcsó processzor gamer géphez?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy gépet, de nem tudom milyen procit rakjak bele. Nem nagyon akarok videókarit venni, szerintem nem éri meg. Én egy Ryzen 5 2400G-t néztem ki, de ha valaki tud jobbat, esetleg megváltoztatná döntésemet, az írjon! Szidások, trollok kíméljenek, értelmes válaszokat kérek!

2018. jún. 15. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Videokártya vásárlása nélkül nincs ennél jobb vétel számodra. De szerintem ne várj tőle csodát.
2018. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egy 1060-nal akartam összehasonlítani, csak hogy jobb-e mint egy inteles, de ezek szerint igen :) Köszönöm válaszod!
2018. jún. 15. 18:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézegettem még, és intelek szempontjából az i7 8700-esét, AMD szempontjából meg a ryzen 7 2700-ast néztem ki. Melyiknek lenne jobb a videókártyája? Meg ugye a ryzen 8 magos, az i7 meg csak 6...
2018. jún. 18. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!