Milyen jó fejhallgatókat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi Sennheiser fejhallgatót használtam eddig, édesapámé volt de már tönkrement. A pontos típus Sennheiser HD 540 reference.

A helyzet az, hogy én magam nem értek a fejhallgatókhoz, de legalább olyan jót szeretnék venni mint ez volt, az elvárásom az, hogy szép, tisztán szóljon, ne szűrődjenek be kinti zajok. Esetleg lehessen állítani rajta a basszust, nem tudom, ilyen fejhallgató létezik-e egyáltalán. 30 ezer forintot szeretnék rászánni körülbelül, de 40 ezernél felljebb nem nagyon szeretnék menni, hacsak nem tényleg annyira jó, hogy életreszóló élményt ad, sokáig tudom használni mert jó minőségű.



2018. jún. 19. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy fontos dolog: nem érdekel a divat, nem számít, hogy mik a "felkapott" márkák mert nem menőzésre kell, hanem zene hallgatásra! :^) (ezt azért írom ki külön, mert már volt, hogy azért ajánlottak egy bizonyos márkát, mert az a "menő").
2018. jún. 19. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, nem tudok róla, hogy létezne hangszínszabályzós felhallgató, de szoftveresen meg tudod oldani, léteznek hangszínszabályzó szoftverek, legalábbis ha sz.gépről hallgatod a zenét. Mindenképp valami zárt kialakításút keress, a márkák amit ajánlani tudok az AKG, Audio Technica és természetesen a Senheiser (bár állítólag utóbbi időkben kicsit túlárazott lett). Igazából ebben az árkategóriában már nem nagyon tudsz rossz minőségűt venni ezekből a márkákból, ez már eléri a belépő szintű stúdiófejhallgató kategóriát.
2018. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Közben tanulmányoztam a fejhallgatókról szóló cikkeket és én is úgy találtam, hogy egy zárt fejhallgató illene az igényeimhez.

2018. jún. 20. 11:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg még látja ezt, tudnátok jó boltot ajánlani? Hol érdemes venni?
2018. jún. 20. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
hitspace-ben ki tudod őket próbálni, mellesleg rendkívül segítőkészek és remek szakemberek az ott dolgozók, tehát nem csak egyszerű eladók akik azt se tudják hányadikán van elseje, valóban értenek is az eszközökhöz.
2018. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!
2018. jún. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!