Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találok olcsón hordozható...

Hol találok olcsón hordozható dvd lejátszókat? (Nem interneten keresztül! )

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Szücs electronicban viszonylag jó áron vannak.
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jovanny ***** válasza:
Melyik város?! Nem hinném, hogy pl. Szegedről nem interneten keresztül Soproni üzletek érdekelnek. :) Electro outlet egyébként van sok helyen, ott nézném meg a helyedben.
2010. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah igen, Budapestre gondoltam bocsi:)
2010. jún. 17. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:

A neten az egy általános jelenség és jó vetülete a fővárosi mentalitásnak a neten, hogy ha nincs város megjelőlve a kérdés/tranzakció helyének (amikor pedig lényeges lenne) akkor az Budapest.


Tudom, hogy vagytok vagy 2 millóan ott, de azért van kb másik 8 milló magyar még az országban és akkor még a határon kivüleket bele se vettem.

Magyarország nem egyenlő Budapestel.

2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jólvan, véletlenül elfelejtettem leírni a helyszínt ennyi..ha Szegedi/Miskolci és még sorolhatnám,honnan valósi lennék ugyanígy történt volna...nem tudom mit kell felkapni a vizet:)
2010. jún. 17. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi nem kaptam fel, és nem is spontán nyilatkozat volt hanem hosszú évek megfigyelése és az alapján azt kell mondjam hogy 100-ból 99 esetben fővárosi "felejti el" beírni a helyszínt.


Egy ideje már ebből sportot csinálok, hogy az ilyen hirdetésekre/kérdésekre egy távoli várost adok meg. Amikor beírtam Debrecent akkor biztos voltam, hogy budapesti vagy. :)

2010. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!