Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy állítsam vissza a MI...

Garike kérdése:

Hogy állítsam vissza a MI távirányítóval tv-t? (több lent)

Figyelt kérdés
Véletlen elnyomtam a sima TV-re mert ügye nekünk inviteles dobozunk van és nem igazán akar vissza állni hdmi 3 nem müködik av 1 meg nincs jel

2018. jún. 22. 11:01
 1/6 charras válasza:
Első körben,kérdeznék,motorola vagy invitel távirányító ?
2018. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
invitel
2018. jún. 23. 10:33
 3/6 charras válasza:

bocs csak most vettem észre,hogy válaszoltál.

Nézem van e megoldás.

2018. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 charras válasza:
Tehát a belépési adataid ugye tudod ?
2018. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 charras válasza:
Még egy kérdés bár sokat nem segít,milyen box albis sg 8000,vagy albis sg 800g.?
2018. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 charras válasza:
Nos ez mindegy is,ellenőrizd,hogy a tv melyik hdmi csatijába van dugva,kapcsold a tv-t oda.ha van kép örülj,ha nincs,kapcsol ki a tv-t és a boxot is,áramból húzd ki mindkettőt.Várj 30 másodpercet,dugd vissza,mindkettőt,ha bekapcsol és nincs kép kapcsold ki.Most kapcsolbe a tv-t ellenőrizd,hogy a jó hdmire legyen kapcsolva,kapcsold be a beltérit.van kép?Ha nincs,scart csatlakozóval kéne összekötni.figyelj mert ha rca-val kötöd össze,a tv-k jelentős része csak a hang bedugásával együtt működik.Ha nem segítettem,a hibabejelentő telefonszáma 1445.a hdmi ellenőrzésére azért figyelmeztettelek többször mert velem már előfordult,hogy hdmi 3-on vártam a csodát,elfelejtettem,hogy átdugtam hdmi 2-be.
2018. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!