Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik a telepítő DVD?

Nem működik a telepítő DVD?

Figyelt kérdés

Egy DVD-ről szeretnék egy játékot telepíteni, és a következőt írja ki: "...is unable to initialize your DVD decoder for playback." Ez mit jelent? Lehet valamit tenni ellene?


Igazából egy igen régi, kb. 10 éves lemezről van szó (most találtam meg, gondoltam kipróbálom...), ez lehet a probléma forrása? [A lemez viszonylag jó állapotban van]


A hasznos válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 26. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Túl régi, nem támogatott. Nézd meg a hátán, hogy milyen oprendszerekhez írják. Esetleg lehet szerezni olyan progit, ami XP-s dolgokat is lejátszik.
2018. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, és azt írta, hogy XP kell minimum, de el fut még Vistán vagy Win7-en.

Szóval, lehet igazad van, és a Win10 nem kompatibilis vele...


Köszönöm a választ! :)

2018. jún. 27. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én is jártam már így. De találtam egy letölthető verziót a neten (unofficial patch). És az nagyon szépen elfutott a gépen!
2018. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!