JBL Charge vagy JBL Extreme?

Figyelt kérdés
Melyik hordozható hangcuccoc vegyem meg? Valójában ugyanaz a kető csak az xtreme kétszer "nagyobb", ami gyanús mivel nem sokkal drágább...van valakinek tapasztalata ezekkel a kütyükkel?

2018. jún. 27. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az extreme nagyobbat szól, gondolom ez a cél.
2018. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:

Én próbáltam mindkettőt, Charge3 meg Pulse3 van is itthon.

Az extreme nagyobbat szól mindkettőnél és nagyobb basszust is produkál.

Viszont most már van az Extreme2, már olyat érdemes venni!

2018. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A Charge 3 és az Xtreme között azért kicsi az árkülönbség mert az Xtreme egy évvel a Charge 3 elött jelent meg.


Én a charge 3-at választanám mivel sokak szerint a Charge 3 jobban is szól mint az Xtreme és ráadásul még teljesen vizálló is.

2018. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az eddig felsorolt Jbl-eket, de nekem egy Charge 2+-om van, ami a méretéhez képest nagyon jól szól, vízálló is és nagyon strapabíró (túlélt már 3 "esés"-t). Akciósan 30-ért vettem még tavaly, annyit simán megér. Most nem tudom mennyibe kerül, de nagyon jó kis cucc, csak ajánlani tudom!
2018. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy van egy hátránya a Charge 2+-nak, mégpedig az, hogy sajnos egyetlen más Jbl hangszóróval sem köthető össze, így csak önmagában használható. Ezt leszámítva nagyon jó.
2018. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezek 3,5 mm jack kábellel is működnek? És még annyi, hogy 70 hz alatt tényleg nem ad ki semmit? Logikus hogy nem fogom vele ledönteni a házat, de 20-40 wattnál azért az 50 hz kimehetne, nem?
2018. jún. 30. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:

1. A Charge 3 65 Hz-től, a Charge 2+ 75 Hz-től "indul".

2. Jack csatlakozón keresztül szerintem nem működnek, bár én az enyémet még nem próbáltam, de nem tartom valószínűnek.

2018. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!