Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Képcsöves tévé szerintetek...

Képcsöves tévé szerintetek kell még valakinek?

Figyelt kérdés
Látom hirdetnek, de az nem derül ki, hogy van-e rájuk kereslet akár ingyen. Az enyém a Vaterán nem viszik el 1 Ft-ért.
2018. júl. 2. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Max akinek nincs

2018. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak olyan szegény családok, akik örülnének neki. De ők valószínűleg nem is ismerik a vaterát. Vagy ha ismernék, akkor se lenne pénzük az elszállításra.

Én egy jó ágyat akartam múltkor elajándékozni. De akik jelentkeztek, azoknak a szállításra nem volt pénzük.

2018. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy ingyen sem viszik el.

Anyósom egy facebookos csoportban hirtette meg a közel 40 éves borzasztó állapotú konyhaszekrényét, és egy órán belül hatan is írtak. Furcsállom, hogy pont egy tv nem kell senkinek. Vagy lehet, hogy valahol a világvégén laksz, és akinek meg kéne, annak több tízezer lenne a benzinköltség.

2018. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen korlátozottan használhatóak.

Ma már analóg adás nincs, marad az AV-bemenet beltérivel, médiaboxszal, DVD-lejátszóval. Igenám, de ma már a szabvány "kiájrat" a HDMI, ezeken a tévéken meg jó ha két SCART van egyáltalán, és nem egy, vagy csak RCA-s videobemenet.

2018. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Budapesten lakom a XVI. kerületben. Meg fogom hirdetni ingyen is. Szerintem is a szállítás itt a szűk keresztmetszet. Akinek kéne, az nem a közelben lakik. Talán nem hogy a Vaterán nincs, de még számítógép sincs otthon. Az is gond, hogy külön hangszóró kell hozzá, mert az egyik sajátja erősen zúg. Meg kéne valahogy szabadulni tőle, de egyedül még a lakásból is nehéz kivinni.
2018. júl. 2. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hulladékudvarban ingyen leadhatod.
2018. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a szolgáltatóknál "ingyen" hitelre tudsz venni tv-t, azóta sokszor még a leglepukkantabb helyeken is ott a legalább 32-es okos samu. Ez is egy fő oka lehet, hogy csappant a kereslet a tv-k iránt.
2018. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: tudom, csak nincs autóm.


#7: ha tudtam volna, hogy nem kell senkinek, főleg pénzért nem, az új tévém nem kézben hoztam volna el, hanem kiszállítást kértem volna, és akkor régit is elvitték volna.


Amúgy állítólag elég sokan használnak még ilyeneket.


Esetleg meghirdetem a környéken.

2018. júl. 2. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem képcsöves tv van, öregségemre már bőven megteszi.
2019. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta már elvitték, igaz csak ingyen, de úgy azonnal... A képcsöves tévékkel az a fő gondom, hogy sokat fogyasztanak. Ha valaki sokat néz tévét, már rég megérte volna váltani, hiába bírják ezek még 50 évig. Amúgy a lapos tévéknek általában pocsék a saját hangja, ezt külön meg kell oldani.
2019. jan. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!