Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez a gép megéri...

Szerintetek ez a gép megéri 360000-ért?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 4. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Most amúgy ilyenem van, ezt magamnak raktam össze vagy 3-4 éve:


[link]

2018. júl. 4. 14:35
 2/6 A kérdező kommentje:
2018. júl. 4. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én személy szerint soha nem vennék előre összerakott gépet laptopot leszámítva. Inkább segítünk neked összerakni egyet. Gondolom 360 mehet a gépre, ha nem kell monitor, egér stb...
2018. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az ár a maximum amit ki tudnék adni rá és ugye ez számítógépről van szó, nem laptopról. Azért gondolkodtam előre összerakotton, mert sokszor azt vettem észre egy pár buildbe, hogy ha ma már kinézek egy jó videókártyát ami kerül például 1000$-ba van olyan build ami tartalmazza azt az alkatrészt és nem sokkal drágább, mint a kártya önmagába. De én nem vagyok nagyon jártas ezen dolgok terén, ezért minden tanácsot szívesen várok. :)
2018. júl. 4. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában nem kapsz valami jó alaplapot, meg tápegységet meg ssd-t... szóval pár jó címet tesznek oda, pl it tnem tudod milyen ramokat kapsz, z270-s chipset van feltüntetve az alaplapnál, annál lehetne jobbat keresni, illetve a gépben nincs csak egy 240 gb-s ssd, amire a rendszer mellé felteszel pár játékot, zenét, filmet és tele is van.

De a videókártyát se tudod melyiket kapod.

Ebből a pénzből nagyjából ugyan ezt össze lehet hozni úgy hogy te rakod össze és tudod is mit teszel bele, illetve ha nem félsz a használt dolgoktól(természetesen csak még garanciális használt dolgokat szabad venni) akkor ennél jobbat is bőven össze lehet hozni.

2018. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán össze lehet dobni inkább egyedi configoltsm annyiért hogy a geposszaraks és az áfa is beleférne pl pcxnel sokkal jobban megeri az egyedi config
2018. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!