Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért zúg a hordozható hangszó...

Blevente753 kérdése:

Miért zúg a hordozható hangszóróm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja vettünk egy JBL BoomBox-ot és mostanábe halk hangerőnél észrevettem magas zúgást. Ha nagyon halk a zene vagy nem szól elég idegesítő. Bluetooth és jack nél is ezt csinálja. Ha megállítom a zenét akkor még pár másodpercig csinája csak utánna abbahagyja. Mitől lehet ez?

2018. júl. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pár napja vettétek (asszem 5 munkanap, de itt majd a jogban jobban jártas emberek megmondják), éljetek a vásárlástól való elállási jogotokkal. Vissza kell adniuk a pénzt. Aztán vegyetek egy másikat. Egyszerűbb, mint a sz*rt gariztatni.
2018. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszavinbénk csak hát ez volt az utolsó darab és már nem is visznek többet abba a boltba.
2018. júl. 5. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napig ha hibás, akkor vserélni kell,, de ha nem lehetséges akkor a pénzt vissza kell adni.
2018. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs is benne jack aljzat.
2018. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Charge 3-am van az is csinálja szóval lehet ez ilyen

és van rajta jack bemenet..

2018. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezeket nagy hangerőre tervezték

vágjátok B-)

2018. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Charge 3-ban van, a sima boombox-ban nincs.

Olyan nincs, hogy nagy hangerőre van tervezve, 30W az nem olyan sok kültéren. Ki az, aki kivezérli teljesen?

Nem tudom, lehet, hogy ez ilyen zajos, de én biztos nem fogadnám el 140ért.

2018. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!