Játékra alkalmas asztali számítógép alkatrészek?

Figyelt kérdés
Szeretnék összedobni egy pc-t, de kb tanácstalan vagyok. Arra lennék kíváncsi hogy az "ASUS H310M-K" alaplap "8GB ddr4 2400MHz" memória "Intel Core i5-8400 4GHz" processzor és a(z) "nVidia GeForce 1050ti 4GB" mennyire jó kombó. Az alaplapnak utánanézve azt találtam hogy "Leginkább a kevésbé erőforrás-igényes irodai alkalmazásokhoz és alapvető multimédiás lejátszáshoz ajánlott a használata." ez problémát okozhat neki, ha én játékra használnám?

2018. júl. 6. 05:02
 1/3 anonim válasza:

Az csak reklám miatt írták, hogy iroda blablabla.

Ugyanannyi fps ad játékokba mint egy z lap. Csak nem tudsz oc-zni memóriát (ami sztem amúgy is baromság) meg cpu-t (ami megint nem nagyon számít). Meg kevesebb memória slotod lesz, ami akkor számít ha már a 32gb nem lesz elég.

2018. júl. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem i7-es procira 8 Gbyte DDR4-rammal is azt mondták, hogy alkalmatlan gamer laptopnak, akkor a lényegesen gyengébb i5 proci nem tudom, hogy lenne elég.
2018. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, arra nem gondoltál, h a játékoknál a legfontosabb hardver a videókártya? Azt azért remélem tudod, h a laptopokban lévő procik "butítottak", simán lehet, h az asztaliban lévő i5 ös jobb mint a te mobil i7 esed.
2018. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!