Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót kéne vennem?

Milyen fejhallgatót kéne vennem?

Figyelt kérdés
Itthonra szeretnék fejhallgatót venni 10.000 Forintig.Nekem nem kell rá mikrofon,de ha van rajta az sem gond (de nem szeretnék rá).Géphez akarom használni,nem multizni inkább zenét hallgatni és single player játékokkal játszani. Emagon és MediaMarktban szeretnék választani mert más bolttal megszívtam.Köszönöm előre a válaszokat :)

2018. júl. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tudom, hogy ez nem Emag meg Mediamarkt, de hidd el, hogy megbízható a bolt: [link]

2018. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,köszi a linkeket,de sajnos én nem tudok rendelni.A szüleim rendelnék meg ők meg csak innen hajlandóak elfogadni.Próbáltak őket győzködni hogy nem csak az a kettő van,de hát hiába.


(ha jól látom nem is állítható a mérete,de nagyon tetszik :D :D)

2018. júl. 8. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

De, valamennyire állítható, mert elég rugalmas az a drót (nekem ilyen volt).

Olvastasd el a szüleiddel a véleményeket a boltról.

2018. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó lenne,ha hinnének a véleményeknek...

De nekem nagy fejem van sajna...A fejhallgatókat maxra kell mindig kihúznom.

2018. júl. 8. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!