Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wifi jelerősítőt/hosszabítót...

Wifi jelerősítőt/hosszabítót szeretnék venni, de nem tudom melyiket érdemes és honnan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztaban ezekkel a dolgokkal kapcsolatban ezert inkabb utana kerdezek. A jelerosito magaban hozdozza azt is hogy nagyobb lesz a hatotavolsaga, vagyis messzebb is erzekelni fogja a telefonom? Vagy csak gyorsabb lesz az internet az eredeti tavolsagan belul?

Milyen erdemes venni es honnan?

Koszonok elore minden valaszt



#hosszabbító #jelerősítő #wifi #elektronika vasarlas
2018. júl. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Függ a környezettől és az áthidalni kívánt távolságtól.

Pontosabban mit szeretnél?

Nagyobb távolságot vagy sebességet?

2018. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkabb a tavolsagot kene novelni.

Nem tudom a haz epitoanyaga mennyire korlatozza, az is kozbeszolhat?

kb 10m-rel kellene hosszabbitani

2018. júl. 9. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, de bent, vagy kint plusz 10 méter?
2018. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy wifi reapeter-t, mindegy melyik, amennyit szánsz rá. Én a legolcsóbbat használom, amit a neten találtam. Beállítás után oda helyezd el ahol még elég erős a jel. Onnantól kezdve a repeater jele lesz erősebb.
2018. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!