Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony HT-RT3 5.1 “ Optikai...

Sony HT-RT3 5.1 “ Optikai kábelel vagy HdmI kábelell érdemes használni? Miben különbözik a kettő? Ha hdmI akkor 4k-s vagy sima is jo?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:

HDMI-t használj, mert van HDMI CEC (kézikönyv 20. oldal). Azaz nem kell két távirányító, elég egy, amit a tévéhez használsz. Így a ki- és bekapcsolás is megoldott automatikusan.

Kábel szinte mindegy, de a legolcsóbbat kerülném. A spórolós anyagválasztás miatt nagyon hamar kontakthibák jelentkezhetnek, gyorsan megpusztulhat.

2018. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem minden féle képpen két táviranyito kell mivel a tv távval nem lehet hangszint allitani ha filmezek vagy jatszok vagy hasonlok ... meg night mod sincs stb .... de a minőségre lettem volna kovancsi vagy h jobban szol e hdmivel mint optikaival .... hallotam olyasmit h opticaval tomoritve van a hang hdmivel meg nincs ... aztan fen tudja mi az igazsag ... azert koszi a valaszod !
2018. júl. 9. 08:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis ha hdmivel van tvre kotve akkor annak a beállításait veszi fel ? Amugy megnem zavar a két táviranyitó . Sőt kimondottan még tettszik is ... de ha hdmivel a tv opcioit használja akkor az tenyleg jo lehet ... nem tudom igazabol nagyon a hdmi felé hajlok ... több khz-en és tobb biten mukodik mint az opticai kabel ... mondjuk lehet azert mert az csak hangot visz át ... passz nem tudom annyira nem ertek hozza ... csak olvasgattam mar ezt azt es bizonytalan voltam h melyik is lenne jobb ezert kerdeztem itt ..
2018. júl. 9. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez a cucc csak Dolby Digital, így hiába tud többet a HDMI, semmi nem érvényesül belőle.
2018. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem audiofil kategória, így igazából teljesen mind1, melyiket használod. A HDMI-nek szerintem jobb a hangja, de ebben a kategóriában nem fog érvényesülni.
2018. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Hdmi nem ad hangot minden beállitast megprobaltam a tvn es soundbaron is sehogy se jo szoval viszem vissza .... Filmeknel recseg , ropog pattog a hang neha es nagyon idegesito ... probaltam tobb filmet tobb minoseget es mind1iknel elofordul ... ne vegyetek ilyen soundbart ! Neten is neztem sok a panasz ... legkozelebb figyelmesebb leszek mit veszek !
2018. júl. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!