Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Miért nem tudom nézni?

Nem tudok TV-t nézni eleinte azt hittem a tv rosz de rájöttem hogy ha a wifi modemmet kikapcsolom egyből nem fog (hangyásodni) a kép mit csináljak hogy a wifit ne kelljen kikapcsolnom és tudjak tvt is nézni

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, wifi

júl. 12. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok

Döntsd el, hogy tévézel, vagy netezel.

Ha meg háttérzaj kell neked a nethez, akkor kapcsold be a rádiót!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 20:03 Privát üzenet

Nem írtál vételi rendszert, lehet földi antennás DVB-T (MinDigTV), kábeleles stb., attól is függ az elhárítás módja.

Viszont "hangyásodni" analóg rendszer szokott, digitális másképp nyilvánul meg, vagy csak rosszul fogalmaztad ezt is.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 13. 10:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"2" kábeles vagyis analog :D szolgáltatom upc

# 3/4Időpont júl. 17. 21:20 Privát üzenet

Normálisan árnyékolt rendszerbe nem szokott bezavarni, a UPC-kábelek pedig eredetileg jól vannak összerakva, jó minőségű csatlakozókkal, illetve kábellel. Vagyis ez nem olyan, mint például egy MinDigTV-vétel, ahol a szobai vagy tetőantennára is rázavarhat bármi, főleg a gyenge vételt elronthatja.

Más kérdés, amikor szétgányolódik valami, szakszerűtlen beavatkozások, elosztások miatt például. Esetleg szétcsúszik a préselt / roppantott csatlakozás, mert a UPC bedolgozója rosszul rakta fel, holott normális esetben az szétszakíthatatlan lenne.

A probléma megoldható valószínűleg, csak át kell nézni a rendszert egy hozzáértőnek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 18. 07:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Annak utána tudok nézni, hogy egy házzal kapcsolatban, ha volt statikus kint megnézni, akkor mit írt róla?
Ezt megtudom valahol nézni?
Külföldi diák hostel, társalgóban samsung TV, hogyan tudok rajta valami magyar csatornát fogni/nézni?
Interneten hol tudnék tv-t nézni?
Hogy tudom meg nézni házilag hogy igazi arany e a nyakláncom?
Hol tudom nézni az Angol focit?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!