Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy "saját építésű"...

Szeretnék egy "saját építésű" hangfalat, ami nagyon b*szó, viszont nem sokat konyítok az ilyen hangcuccokhoz. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy minél hangosabb legyen, hogy akár 2 utcával arrébb is meghallják, és legyen benne olyan bass, hogy leviszi a fejemet. :D Ha lehet azért ne legyen 100k körül az ára, hanem legyen minél olcsóbb, de azért jó minőségűt mondjatok nekem :D Segítsetek plíz

2018. júl. 22. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen jót nevettem most :D

Mi lesz a következő kérdés,"Milyen sportkocsikat tudtok aminek odabsz a hangja,vetekszik egy Agerával,de 1 milla alatt van?"? :D

Még a legrosszabb hangminőséget produkáló nagy teljesítményű 1db aktív 2 utas hangfal is a duplája majdnem.

2018. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdésnek elég ha elkezdesz olvasgatni arról, hogy lehet nagyon elcseszni egy ilyen építést.

De ahogy a leírásodból kitűnik, nem audiophil igényeket kell kielégíteni, így teljességgel lényegtelen mit csinálsz, csak legyen jó nagy erősítő meg bika hangszóró.

Ezek nélkül nem megy. Ha viszont már rendelkezésre állnak, a hangszórót belevágod a ruhásszekrény oldalába és kész is.


[link]

2018. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probáld meg

megnézni az árakat és hamar rajősz hogy ez ennyiből nem fog sikerülni amit te akarsz ahhoz csak az erősítő kétszereséről indul

2018. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, manapság milyen áron vannak a csupasz hangszórók, de kinézel valami szimpatikus garnitúrát hangváltóval, dobozt ácsolsz neki szemre, vattával megrakod a belsejét és már azzal is lehet döngetni.

Persze olyan alapfogalmakkal nem árt tisztában lenni, hogy zárt rendszerű dobozhoz milyen hangszóró való.

Bass-reflex doboz építése kezdőknek eleve nem ajánlott.

Még mielőtt vájtfülűek leugatnának, én is tisztában vagyok a Hifi-magazin fogalmával, még "online" vettem annak idején az újságosnál. Arra próbálok utalni ezzel, hogy én sem tegnap kezdtem, de itt nem igényességről volt szó, csak puszta döngetésről.

2018. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!