Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen agybadugós fülhallgatót...

Milyen agybadugós fülhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van nekem egy gyári Samu füllhallgatón de úgy tűnik, hogy sikerült megtörnöm a kábelét továbbá nem akar működni rajta egyik irányító gomb se (se a hangerő, se a pause/start vagy épp a hívás felvételéhez haszálatos gomb).


Keretben olyan 8-10 ezer körül gondolkodtam, de nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.

Láttam ár, hogy "JBL az jó, az kell a népnek", "ááááá hagyjad már a JBL-t, egy jó kis Philips!" meg hasonlók, na most ezekkel nem jutottam 1-ről a 2-re.

Továbbá az is ugye fontos nekem, hogy legyen rajta ez a gombos vezérlő is.

Gumik vannak kilószámra itthon szóval azokkal tudok majd variálni, hogy melyik a legkényelmesebb és melyikkel szól szépen.

Na meg ha lehet akkor leginkább a basszus domináljon az eszközben, de ezt úgyis tudom majd én állítani magamnak telóról.


A válaszokat és ajánlásokat előre is köszönöm!



2018. júl. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Xiaomit, nekem bevált. Jó hangja, a közép kicsit lapos, de tök jól szól, és már majd egy éve bírja nálam a gyűrődést hiba nélkül.

Xiaomi Pro-HD audio

[link]

2018. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
semmilyet, nagyon ártalmas
2018. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Olcsóbban tudom ajánlani a Philips SHE 3595-öt saját tapasztalat és hifi-fórumok alapján.

Mondjuk az általad írt összegért már kapsz Sennheisert is...

2018. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Skullcandy
2018. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Philips-em, Sony-m is van (sajnos a pontos típusukat nem tudom), mindkettő olcsóbb kategória (4000 környéke), de ennek ellenére nagyon jók. Egy hangyányit talán a Philips jobb/hangosabb, de nem számottevő a különbség.
2018. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

JBL T110, nekem is az van, eszméletlen mélyeket produkál, ugyanakkor nagyon tiszta a hangzása. (3500--4000 ft)

Vagy JBL T205 (7--8000 ft)

2019. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!