Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha EAAccesrol vagy GamePassrol...

Ha EAAccesrol vagy GamePassrol szedek le játékot az Xboxomra az Miben lesz másabb mintha megvenném?

Figyelt kérdés
Készülök Xboxot venni a héten es gondoltam, hogy veszek hozzá játékokat, de aztán valahonnan Hallottam ezekről, hogy így is lehet régebbi játékokhoz jutni (nekem jok a régiek is, nem kellenek a legújabbak). De ha igy veszem meg az olcsóbb, de miben másabb, "kevesebb" mintha megvenném rendesen? Nem játszhatok vele Online vagy nincs meg benne minden funkció vagy valami más gáz lesz vele?

2018. júl. 25. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen egyértelmű számomra a kérdésed.

Ha EAAcces vagy GamePass előfizető vagy akkor bizonyos játékokat ingyenesen játszhatsz, amíg az előfizetésed aktív. Gondolom ezekhez az előfizetésekhez tartoznak exkluzív akciók, arra gondolsz. Semmivel nem lesz kevesebb a játék ha azon belül veszed meg, ugyan úgy minden funkciója működik. Erre gondoltál?

2018. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljes játékok de csak addig tudsz játszani velük amig az előfizetés tart.
2018. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!