Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy megkapom a limitált kontrollert?

Figyelt kérdés

Volt egy limitált kiadású xbox one kontroller, a sea of thieves játékhoz igazítva, és mivel nekem ez lett volna az első ilyen eszközöm, ezért gondoltam akkor már nézzen ki jól. Mindennek hála pont lecsúsztam róla és már akkor rendeltem meg mikor már nem repkedtek a darabok belőle és ahogy nézem már máshol nem is igen kapni.

A konzolvilágban rendelhető még, de már ~2 hónapja nincs semmi felőle. Bár nem tudom ilyenkor mi a teendő, de semmi infót nem kapok a bolttól, hogy mi van, mi a helyzet ez nem tudom, hogy szokott működni, de ha már nem kapom meg akkor szerintem írhatnák vagy valami ne fölöslegesen várjak rá. Véleményetek szerint mennyi esély van arra, hogy lesz még? Szoktak még utólag gyártani darabokat az ilyenekből?



2018. júl. 31. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában az xboxos dobozokon rajta van, hogy mit kapsz és nem mikulás ajándék lesz , mint a müzlis dobozoknál. Ha fent van a neten, hogy megrendelheted a kontrollert akkor ha megveszed megkapod és nem fogja elnyelni a pénzed, mint egy automata.


Vagy nem tudom mire gondolsz.

2018. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy mit fogok kapni, mert azt tudom(minden le van írva mi van benne az oldalon).

Azzal van a baj, hogy ez egy limitált kiadású kontroller és bár rendelhető az oldalon, de már 2,5 hónapja várok rá és arra lettem volna kíváncsi, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben és megkapta-e hosszú várakozás után a terméket.

2018. aug. 5. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos rossz hírem van, ebből egyetlen egy gyártás volt, több nem lesz :( Úgy látom, hogy még a Microsoft online store-ban sincs készlet. Vagy online rendelsz valahonnan, vagy vársz, hátha az őszi új kontrollerekből valamelyik megtetszik.
2018. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha ez igaz, akkor miért rendelhető a Konzolvilág webshopjában? Abban reménykednek, hogy lenyúlhatnak valakit, mert előre utalt?
2018. aug. 6. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán elfelejtették levenni, vagy úgy vannak vele, hogy hátha szétnézel a boltban és találsz helyette másik kontrollert.
2018. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megjött a kontoller?XD
2020. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nope xD Semmilyen tájékoztatás nélkül 2-3 hónap múltán csendben törölték az egész rendelést, de azóta már beszereztem egyet egy másik boltban, csak nem ezt a kinézetűt.
2020. jún. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!