Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet az e-cigi modomnak?

Mi baja lehet az e-cigi modomnak?

Figyelt kérdés
Egy Smok Alien 220w TC-ről lenne szó. Minden azzal kezdődött, hogy amikor próbáltam beletekerni bármilyen tankot, vagy drippert, akkor egyszerűen vagy nem ismert fel ellenállást, és ízzításkor kaptam egy üzenetet, hogy "Ohm is too low", vagy nem a korrekt ellenállást ismerte fel. 0.15-ös porlasztót például 0.8 és 0.04 között random addig, amíg egy bizonyos szögben el nem kaptam a valódi ellenálláshoz legközelebb eső értéket. Egyszer ennek a próbálgatása közben, miután már sikerült belőnöm a dolgot, egyszer csak azt vettem észre, hogy hiába ízzítok, nem porlaszt... aztán ránéztem az amper és volt mutatójára, és mind a kettő 0.000-án áll. Mindent lehet vele csinálni, az akksit is tölteni, be is kapcsol, minden úgy megy, mint általában, azt az egyet kivéve, hogy szúnyogkuki feszültséget sem ad le. Hozzáteszem, hogy egy picit égett fém-műanyag szaga van a connection-nél. Szétkapni még nem próbáltam, mert lusta vagyok keresni olyan apró csillag csavarhúzót és nem tudom, hogy egyáltalán megéri e, mert megoldható egy forrasztással a dolog, vagy komplexebb lenne a probléma... ha valakinek van valami tippje-trükkje, esetleg jártas elektronikailag vezérelt modok szerelésében, attól szívesen megfogadok egy-két jó tanácsot. Mindenesetre... elkezdtem beruházni egy új modra, mivel ez volt nekem a legelső és egyetlen boxom.

#e-cigaretta #mod #Box Mod #alien 220 #smok alien 220w
2018. aug. 3. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Smok modoknak nagyon fura 510,e van, figyelj meg egy smok tankot , hosszabb a menet rajtuk.

Tekerd ki a positive pin-t a tankon/rdan mintha egy hyrid modra tenned.

Es jo tipp, ne vegyel smokot legkozelebb.

2018. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!