Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet játékkonzolhoz billenytű...

Lehet játékkonzolhoz billenytűzetet illetve egeret csatlakoztatni (pl. xbox one-hoz)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy elég furcsa kérdés, de nem igazán kedvelem a kontrollert és egy asztali gamer gépnek meg eléggé durván húzos az ára. Szóval szerintetek meg lehet vhogy oldani?

2018. aug. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, de nem igazán kényelmes.

PS4 kezeli az usb-s egeret/billentyűzetet, de a játékok esetében attól függ, hogy az adott játék fejlesztője mennyire foglalkozott ezzel. Sajnos az esetek többségében nem nagyon törődnek vele.

Szerintem érdemes átszokni a kontrollerre. Beletelik egy kis időbe, de utána észre sem veszed. Nekem kb fél év kellett hozzá, hogy tökéletesen megszokjam a dolgot.

2018. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

XBox is kezeli (spec. 3rd party hub-okkal), de a játéktól is függ, mennyire tudja ezt használni.


Biztosan megszokás kérdése, nekem azért van mellé PC-m, egy Fallout4-et semmiképpen nem játszanék konzolon. Én ezek szerint nem a megszokós fajta vagyok :-)

2018. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában nem nemtörődömség a KBM támogatásának hiánya hanem mert legtöbben még mindig úgy gondolják, hogy csalás egy sokkal gyorsabban reagáló és pontosabb irányítást lehetővé tévő kiegészítővel játszani joyosok ellen.


Külön kapható átalakítóval lehet a joyon keresztül csatlakoztatni PSre vagy Xboxra ilyeneket. Nem teljesen ugyanaz az irányítás mint PCn, de így is hatalmas előnyt ad.

2018. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!