Hifit ra lehet kotni pcre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondoltam vennek egy hifit, ilyenre gondoltam [link] kerdesem az h pc hangszorokent lehet hasznalni? Most egy 2.1 hangszorom van azzal jack el csak be kell dugni. De hifivel felek nem igy van.

2018. aug. 8. 05:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
# 10 Genius 2.1-es van, a konyhába is rezgett tőle az ajtó asztal, pedig jó messze van a konyha a szobámtól.
2018. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Attól jó egy hangszoro hogy rezeg az ajtó vagy ablak? Vicces vagy.

Az LG hifi sem egy nagy szám, de messze túlmutat azon a Geniuson...illetve sok 20-30000ftal drágább hifiken is. Árához képest jo hangzasa van.

2018. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem néha ha rezeg a nagy hangja miatt. A haverjaimnak is tetszett, az egyik haverom meg is akarta tőlem venni.


És többi cuccomról mi a véleményed, erről is csúnyát mondasz?


[link]


[link]


[link]


Nem értem mi a gondot a cuccommal. Elmondanád?

2018. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs az alsó kategóriás készülékekkel vagy a vackokkal, olyanok is kellenek a világba...lol.
2018. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!