Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet az xbox one-nak?

Mi baja lehet az xbox one-nak?

Figyelt kérdés

Most reggel bekapcsoltam beléptem egyből kilépet és folyamatosan csak azt írta ki bye richard amiután belépek ahogy belépek egyből kilép.

Elég fura ezt egyszer sem csinálta.



2018. aug. 8. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg úgy is hogy nem vagy interneten a géppel. Ha úgy nem dobál ki a profilból akkor meg kéne próbálni jelszót változtatni, hátha valaki ellopta. Azt az xbox.com-on is megteheted ha nem enged profilba belépni a gépen.
2018. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem törték fel, már megnéztem ez volt az első. Jelszót hónaponta változtatok az xbox is kódos.
2018. aug. 9. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj az Xbox magyarország facebook csoportba, ott el fognak igazítani.
2018. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha engem is kiszokott dobni fifa közben,nem értem miért.
2018. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Frissítettem az xbox-ot és már nem csinálja ezt.
2018. aug. 9. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet frissiteni?
2018. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma kapcsoltam be és jött az üzenet hogy frissítsem le rányomtam, lefrissítette és működött nem lépet ki.

Azt én se tudom hogy hol lehet frissíteni.

2018. aug. 9. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt lehet kézzel frissíteni, de ha nem teszed akkor kb 1 héttel a legújabb változat megjelenése után bekapcsoláskor felajánlja és ha nem fogadod el akkor nem mehetsz fel netre vele. Ha automatán van akkor általában egyik lekapcsoláskor frissít ha jól emlékszem.

[link]

2018. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!