Miért akad meg a film?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 napja vásároltam egy ilyen tv-t.

[link]


Gondoltam ma kipróbálom hogy pendriveról,milyen a film lejátszás. Letöltöttem egy 1080p-s filmet(azért nem 4k filmet,mert sajnos nincs akkora pendriveom,amire ráférne egy 50-60 gigás film)

Olyanokat csinál hogy 5-10 perces időközönként 2 mp-re megakad a kép és a hang,utána megy szépen tovább.

Ez mitől lehet?(Kingston Data Traveler USB 3.0 32GB pendriveról van szó.)

Ugye nem a tv-vel van baj? :/ :S

2db USB port van a tv-n,lehet hogy a másikba kéne csatlakoztatni a pendriveot?


2018. aug. 8. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Wonder.Woman.2017.1080p.BluRay.DD5.1.x264.HuN-Hyperx(A film) most 30 percig nem akadt meg.
2018. aug. 8. 17:17
 2/9 A kérdező kommentje:
MKV típusú a film. A pendrive ntfs-re van formázva.
2018. aug. 8. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy legalábbis MKV-konténer, amin belül lehet többféle kódolás, azt is be lehet azonosítani és összehasonlítani (más kérdés, hogy szigorúan véve még a kiterjesztés sem mindig mérvadó).

Elképzelhető, hogy valamelyik kódolást nem bírja, sőt léteznek félresikerült, hibás fájlok is. Nem véletlenül szoktak felkerülni repack verziók is, amit bizonyos kompatibilitási hibák kiderülése után szoktak feltenni.

2018. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ennek majd utána járok. :)

Tök random időközönként akad csak meg. Van hogy 5 perc alatt kétszer-háromszor,de van hogy elmegy 30-40 percig simán. :)

Szóval akkor nem a tv hibádzik?

2018. aug. 8. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem bizonyít semmit, sőt a TV-ktől nem is várható, hogy mindent jól kell neki lejátszani, mindenféle warez és hivatalosan nem szabványosított formátumokat.

A TV-k médialejátszóját csak egyfajta pótléknak kellene tekinteni. Részlegesen pótol egy normális lejátszót.

Meg én arról sem vagyok meggyőződve, hogy a TV processzorának fűtésével nem rövidíti-e a készülék életét.

2018. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt el is hiszem.

Köszönöm.

2018. aug. 9. 00:59
 7/9 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam 720p-s filmekkel,ezeket viszi simán.


Úgy döntöttem hogy vásárolok egy külső merevlemezt a tv-hez.


[link]


Ezt néztem ki. Szerintetek jó lehet? Nem gáz hogy csak 8 MB a cache memória?

2018. aug. 10. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
TV-hez mindegy, a lejátszás vagy felvétel adatsebességét bármelyik mai HDD ki tudja szolgálni.
2018. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ennek örülök. :)
2018. aug. 10. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!