Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Panasonic bdt-281eg típusú...

Green Day4 kérdése:

A Panasonic bdt-281eg típusú blue-ray lejátszó kezeli a divx és xvid formátumot?

Figyelt kérdés
Nekem otthon rengeteg régi AVI formátumú filmem van amit egy régi LG dvd-vhs lejátszó el kezelt. Ami lehet divx vagy xvid, nem tudom pontosan. Sehol sem találok egyértelmű leírást hogy mind a kettőt viszi. Ha valakinek van ilyenje vagy tud ebben segíteni annak örülnék. Köszönöm.

2018. aug. 9. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Lejátszható formátumok:


BD-ROM: FULL HD 3D / BD-Video

BD-RE/BD-RE DL (Ver.3) BDAV/BDMV/JPEG/MPO/FLAC/WAV/AAC/WMA/MP3/ALAC/DSD

BD-R / BD-R DL (Ver.2) BDAV / BDMV / Xvid / MKV / FLAC / WAV / AAC / WMA / MP3 / ALAC / DSD

DVD: DVD-Video

DVD-R / DVD-R DL / DVD-RW lemezek DVD-Video / DVD, AVCHD, Xvid / MKV / FLAC / WAV / WMA / AAC / MP3 / ALAC / DSD / JPEG / MPO (DVD-R / DVD R DL)

CD/CD-R/CD-RW/CD-DA: Xvid/MKV/FLAC/WAV/WMA/AAC/MP3/ALAC/JPEG/MPO

USB: Xvid / MKV / MP4 / MPEG-2 / FLAC / WAV / WMA / AAC / MP3 / ALAC / DSD / JPEG / MPO

2018. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos ezt én is megtaláltam. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy elkezeli e a divx formátumot is? Mert volt ahol így volt feltüntetve.
2018. aug. 9. 16:39
 3/7 anonim válasza:
Nem ismerem ezt a fajta lejátszót de minden özönvízelőtti és mai technologiás lejátszók kezelik az xvid es divxes formátumokat kivétel ha valamelyik x264 vagy 65 kódolással van készítve de a leírtakból ezt nem tartom valószínűnek.
2018. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

De ez mit jelent? Mármint hogy x265 kódolású kodeket támogat vagy ilyesmi?

2018. aug. 10. 06:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Utólag hozzá fűzve, láttam sajnos olyan megjelelöléseket oldalakon egyes blue-ray lejátszóknál, hogy az xvid vagy a divx közül egyik nem volt támogatott, ezért is voltam ennyire bizonytalan.
2018. aug. 10. 06:59
 6/7 anonim válasza:

Pontosan meghatároznád h mit láttál, inkább másold ki ;) a x valami kódolás a képminőség stb ezt hosszú lenne leírnom, egyszerűbb ha elolvasod ezt: [link]

Vagy ez: [link]

Nagyon szívesen segítek kezdve azzal h miért ragaszkodsz ehez a tipusú lejátszóhoz?

2018. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Időközben volt időm megnézni az általad kiválasztott lejátszót:Panasonic DMP-BDT281EG

Nyugodt szívvel ajánlom de ehez már tv is kell ;)

2018. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!