Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Majd egy honapja vettem egy...

Majd egy honapja vettem egy lg tvt es szerintetek 1 kiegett pixel miatt is megjavitjak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 11:06
 1/5 Szirty ***** válasza:

Attól függ hogy:

- A gyártó ad-e pixelhiba garanciát a készülékre (egyes gyártóknál ez külön vásárolható)

- Milyen jellegű a hiba


Ebben a leírásban: [link]

Az LG nem enged meg főpixel hibát, ilyen hiba esetén a garanciális készüléket cseréli.

Subpixel hibát azonban megenged, nincs csere.

2018. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

es mia kulonbseg a subpixel es a fo pixelhiba kozott?


honnan tudhatom hogy nekem melyik van?


kuldjek rola kepet?

2018. aug. 11. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Monitor más, de TV-nél foglalkozik szerinted bármelyik gyártó 1 db pixelhibával?
2018. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

"honnan tudhatom hogy nekem melyik van?"


Ha netán szíveskednél elolvasni az általam linkelt dokumentumot, megtudnád.

[link]


Felolvassam neked? :)


"Harmadik típusú: Egyéb nem első vagy második típusú hiba, például egy beragadt subpixel. Az aktív mátrix LCD kijelzőknél minden egyes pixel pozíción 3 folyadékkristály cella helyezkedik el. Ezeknek a vörös, zöld és kék subpixeleknek (alpixel) az együttes mű ködése teszi lehetővé a teljes színskála megjelenítését. Minden egyes cellát egy egyedi tranzisztor vezérel, mely közvetlenül a cella felett található.

A tranzisztor meghibásodásakor az adott képpont mindig vörösen, zölden vagy kéken világít. (A tapasztalatok szerint ez a leggyakrabban előforduló hiba.)"

2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem egy rovid kis fekete csik van a képernyőn


bocs hogy nem olvastam el reszletesen csak gyors atfutottam de nagyon ideges vagyok,pont akkor hivtam az lg ugyfelszolgalatat hogy bejelentsem a hibat

2018. aug. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!