Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one S: kikapcsolt állapot...

Xbox one S: kikapcsolt állapotban miért van egy kis halk zugó hang belőle? Olyab mintha vmi dolgozna benne pedig kivan kapcsolva, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Másnál is van ez a kis hang? Csak ha kihúzom a tápkábelt a konnektorból nyílván akkor szünik meg ez a hang.

2018. aug. 13. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolas utan egy darabig meg megy a hutes... Az normalis. Lehet ,hogy a tap hangjat hallod ,en pl a telefontoltombol hallok allandoan ilyen kis vibralast ,fogalmam sincs mitol van.
2018. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kikapcsolás után 5 perccel és több órával is hallani ugyanett a zümmögö hangot mintha vmi dolgozna benne de lehet csak a táp nemtudom, kiváncsi lennék másnak se teljesen csöndes üzemen kívül?
2018. aug. 13. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez gyakori a különféle tápegységek készenléti, illetve terheletlen módjában, főleg amelyiknél nincs beépítve külön kis teljesítményű készenléti tápkör.

A PWM kitöltési tényező terhelés nélkül minimálisra szabályoz, ami hallható hangként jelentkezik.

Ez független attól, hogy maga a kapcsolófrekvencia lehet 40-60 kHz is, ami nyilván nem hallható, de az említett zaj természetes és ártalmatlan.

2018. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy van beállítva, lehet, hogy valamilyen készenléti módba kerül, amikor „kikapcsolod”. Ezt én úgy vettem észre, hogy napközben munkahelyről vettem egy játékot, és mire hazaértem és bekapcsoltam a konzolt, az már le volt töltve :-)


Az energiabeállításoknál (vagy nem tudom pontosan, hogy hívják) nézd meg, hogy a kikapcsolás most pontosan milyen üzemmódban van nálad.

2018. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 - Igen ,ezt el is felejtettem. Lehet ,hogy kikapcsolt allapotban tolt le valami frissitest,jatekot.
2018. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!