Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyar rádió, hifiszerelőt...

Magyar rádió, hifiszerelőt keresek! Valaki ért hozzá? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Panasonic SA-AK40 rádióról lenne szó. Aki ért az ilyesmihez minél hamarabb írjon. Köszönöm

#rádió #HiFi #Rádió Beüzemelése
2018. aug. 24. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én magyar rádió és TV-szerelő vagyok, de német rádiót is javítottam már. Nem beszélve a többi nációról, amik horogra akadtak már.
2018. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnál segíteni, hogyan tudnám behangolni úgy, hogy minden egyes adót fogjon, illetve tisztán lehessen hallani?
2018. aug. 24. 19:55
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmilyen magyar nyelvű útmutatót nem találtam
2018. aug. 24. 19:55
 4/20 anonim ***** válasza:

Panasonic SA-AK40


Ezt így beírtam a Googliba. Kb 5000 használati utasítást dobott ki a gép. Persze nem magyarul, de az összes világnyelven.

Másrészt nem értem, hogy mit jelet az, hogy az összes internet rádiót szeretnéd hallani ( van vagy 100000 ). De arról egy szót sem írsz, hogy van e interneted, netán wifid? Van e áramod, és be van e dugva? Az internet csatlakoztatva van? Különben ránézésre nem bonyolultabb, mint egy egyszerű tranzisztos CD s rádió, ami már rég kiment a divatból is.

Ha nő vagy, akkor elnézést kérek az írásomért. Ha pasi vagy, akkor én szégyellnék kiírni egy ilyen kérdést, amíg nem próbáltam meg beüzemelni sem...

2018. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"És esetleg tudnál segíteni, hogyan tudnám behangolni úgy, hogy minden egyes adót fogjon, illetve tisztán lehessen hallani?"


Ez nem szerelés és nem is magyar. Sőt, egy szerelőnek nem is kell érteni a beprogramozáshoz, nem feltétele a javításnak.

Neked olyan ember kellene, aki lefordítja ezt az egyszerű szöveget:

[link]


De velem most durván ráhibáztál:


1. Nyomd le a Tuner / Band gombot a sávválasztáshoz (AM/FM).

2. Nyomd a Tune mode gombot: Preset --> Manual, utóbbira válts.

3. A le-fel nyilakkal állítsd be a kezdeti frekvenciát, ahonnan indítani akarod a keresést (ez lehet a sáv alja is).

4. Nyomd rátartással a Memory gombot, míg elindul az automatikus programozás.

5. Tétlenül várd ki a végét és kész.

2018. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Be van kötve mindkét hangfal. Pár adót sikerült befognom. Nem internettel szeretném működtetni. Csak ötöt. Nem említettem azt, hogy internettel szerettem volna bármit is csinálni. Szimplán csak nincsen használati útmutató.
2018. aug. 24. 21:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Most láttam a válaszodat. Köszönöm. Megpróbálom a leírtak alapján :)
2018. aug. 24. 21:14
 8/20 anonim ***** válasza:

Amit leírtam, az a tárolási eljárás.

De ha nem elég jó az antennád, ez a módszer sem hozhat be több adót, mint amit manuálisan is lekereshetsz.

További probléma esetén az antennával kell még foglalkozni.

2018. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ezelőtt a poszt előtt próbálkoztam, és sikeresen 5 adót tudtam befogni. 12 adót mutat, hogy lehet állítani. Viszont van, hogy pl az 1-e csatornán és az 5-s csatornán ugyan az van...
2018. aug. 24. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:

Simán, a rádió saját antennájával jó ha 10 adót befogsz. Azok is mind a helyi adók. Pesten mondom, hogy van 10 helyi adó. Vidéken jó, ha 2 van. Ezért gondoltam internetrádióra. Mert az tényleg van vagy 100000, és mind fogható.

Jesszusom! hifi szerelőt keresek. Az unokám (11 éves)kiröhögne...

2018. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!