Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nyíregyházán tudtok mondani...

Nyíregyházán tudtok mondani egy olyan boltot, ahol méretre lehet kapni koaxiális kábelt, elosztókat, szűrőket, tehát egy olyan boltot, ami ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Keresek, de valahogy sehol nem találok sem személyesen, sem az interneten egy ilyen boltot, pedig szükségem lenne egy pár dologra.

2018. aug. 25. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Media markt?
2018. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress rá a nyíregyháza+antannabolt kifejezésre
2018. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: A Mediában kész kábeleket lehet kapni, amik legtöbbször, gagyi, kétszeresen árnyékolt, valamilyen márkás, vékony valamik Van nekünk egy onnan vásárolt fehér Hama, de a közelébe nincs a szerelők által hozott koax kábelnek, én olyat vennék.


Második: Őszinte leszek, így rákeresni eszembe sem jutott, inkább csak a "koax kábel" és ehhez hasonlókra kerestem. Így már találtam párat, úgyhogy valahogy kiválasztok egyet, amihez el is tudok jutni. Köszönöm.

2018. aug. 27. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!