Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

a mostani fejhallgatómnak szétjött a fülpárna része..ehhez nem lehet külön párnát venni (Sony MDRXD150). 3évet bírt ki.

Otthoni felhasználásra kéne (film,zene,youtube).

vegyek még egyet, ha bevált? Vagy van strapabíróbb fejhallgató ebben az árkategóriában?

Árukeresőn én is tudok keresni, de már vittem vissza a boltba egy fejhallgatót..az pl túl nagy volt a fejemre a legkisebb mérete is..most lemérve kb 38cm a 2fülcimpám közti táv.

ha tudsz mikrofonos verziót mondani akkor az ne az arc előtt legyen, hanem pl a zsinóron..ha csak 1 zsinóros fülest tudsz akkor az a jobb oldali oldalon jöjjön ki..

még egyszer leírom..árukeresős szűrő linkre 5millió db fejhallgatós linkre nem vagyok kíváncsi, keresni én is tudok..saját véleményre vagyok kíváncsi. köszönöm.

árban max 7-8ezer ft.

iu: könig CSHSOVE200 , vélemény?


2018. aug. 26. 13:17
 1/1 anonim válasza:

7-8 ezer forintért szerintem nincsenek olyan túl jó fejhallgatók. A 30.000 forintos kategóriába már nagyon nagyon jó minőségűeket találsz és szerintem megéri befektetni egy drágábbra. Esetleg amit ajánlani tudok, az a Sennheiser 4.30G 26.000 Forintért. Ja, és ha jóminőségű állapotba megőrzöd, akkor 3 év múlva is kérhetsz az eredeti árból kb 80%-ot


Sok sikert, bár ha 7-8 ezer forintos árkategóriába nézelődsz, akkor nem hiszem, hogy sokat segítettem

2018. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!