Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tehetek egy villámverte...

Mit tehetek egy villámverte tv-vel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Szombaton az egyik dörgés előtt kattant benne valami, azóta se kép, se hang. Tudok valamit csinálni hogy működjön vagy menthetetlen? 20l
2018. aug. 29. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ekkora túláram érte, akkor sajnos semmit. Annyit ér, hogy kiszedheted belőle a rezet...
2018. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj de nagyon tudok örülni :( köszi a választ :)
2018. aug. 29. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg szerelővel . Túláram védekezésre van a konnektorhoz kis adapter ami pár rongy , annyit megér ha sok minden van a hálózatban vagy az elosztóban dugva és nincs otthon senki vagy elfelejtik kihúzni ...
2018. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ez elég szemét munka volt, hogy töröltetted a hozzászólásom, pedig nincs igaza a 2. hozzászólónak, hiszen én ilyeneket javítok évtizedek óta, és az akkor sem reklám, ha akármit hazudsz bele.


Úgy látom meggondolandó, hogy érdemes-e szakmai véleményekkel támogatni ezt a fórumot, ha a butaságot megtűrik, a szakvéleményt pedig törlik.

2018. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Mindig a hülyék győznek számbeli fölényük miatt.

Lehet hogy csak (ha lapostévéről van szó) a kapcsolóüzemű tápban halt meg egy FET, vagy az egyenirányító, de a konzumidióták csak azt szajkózzák, hogy kukaaaa, vegyééé másikat...

2018. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, részben igazad van. Az a baj, hogy ezeket a mai szarokat már úgy csinálják meg, hogy javítani se lehessen, mert "nanótekknikával" készült. Már 10-20 éve hogy nem gyártanak minőségit szinte semmiből. A 10+ éves, kvázi hibátlan laptopommal én piszok szerencsésnek nevezem magam...
2018. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy ezeket a mai szarokat már úgy csinálják meg, hogy javítani se lehessen, mert "nanótekknikával" készült."


Szerintem nagyobb baj – ami ezen a fórumon naponta visszatérő jelenség –, amikor olyan válaszolók vezetik félre a nyilvánosságot (hiszen ezeket a válaszokat sokan olvashatják, a Google is gyakran vezet erre az oldalra), akik az adott témának nem művelői, de mégis úgy gondolják, hogy ők kijelentő módban állíthatnak dolgokat, mintha az egy sziklaszilárd tény lenne.


Mindennek tetejébe egy szakmai válaszért pedig arcátlanul feljelent valaki, mert ő úgy gondolja, hogy én csupán a szerviztevékenységem reklámozom, amikor kifejtem, hogy azért az nem teljesen úgy van. Sőt, TV-k esetében a nagyobb százalék, ami tökéletesen javítható.


OK, tőlem akkor maradjon inkább a félrevezetés, ha ennek az oldalnak ez a dolga. Nekem meg az, hogy még ma is meg kell írnom egy szakvéleményt a biztosítónak, egy villámkár sikeres margójára.


Nyugodtan fel lehet nyomni ezért, de ennyi örömöd legyen, feljelentő!

2018. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!