Honnan lehet akkumulátort venni megbízható minőségben ehhez a típusú Asus notebookhoz?

Figyelt kérdés
ASUS X550LB típusú notebookom van, pár évet használt készülék (biztos forrásból kaptam), így nem fényes az akku teljesítménye...Ti milyen helyről rendelnétek/vennétek hozzá új akkumulátort? Olyan szaküzlet kellene, ami Győrben van, vagy egy honlap, ami megbízható és rendelt már onnan valaki. Illetve, egy utángyártott akkumulátor kb. mekkora összegtől számít megbízhatónak, 10-12 ezer forint reális?

2018. aug. 29. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlgondolni..Én is rendeltem enyémhez utángyártottat. Beírtam googleba a tipust, egyik boltot kiválsztottam és megrendeltem. 2nap múlva itt volt, azóta is müködik
2018. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Aliexpressen szállítással már 15-20 dollárért lehet rendelni.


Nem kell annyira félni tőle, a magyar eladók is kínából szerzik be, lehet, hogy ugyanabban a gyárban készül, mint az alis.

2018. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!