Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hang elvételéhez (éneklés)...

Egy hang elvételéhez (éneklés) feltétlenül szükséges a külső hangkártya?

Figyelt kérdés
egy dal felvételéhez nem elég hogyha a mikrofont összekötöm a laptopommal és audacityvel megcsinálom?

2018. szept. 1. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minőséget akarsz akkor nem.

Én is sokat vacilláltam rajta, aztán 30 ezerér beszereztem egyet. Ég és föld a különbség és simán megéri, főleg ha hosszú távon gondolkodsz. Ráadásul hangszert is lehet rá kötni, mely szintén torzulásmentesen, tökéletesen szólal meg.

2018. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha privát üzenetben elküldöd az email címed, akkor küldök neked hangmintát, amit sima mezei laptopmikrofonnal és külső hangkártyával vettem fel. Meghallgatod, aztán eldöntöd, hogy neked megéri-e beruházni.
2018. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3,5-es jack csatlakozós mikrofonbemenetű gagyi alaplapi hangkártyába csak ilyen csatlakozóval szerelt mikrofont tudsz bedugni, ezek pedig a legelja minőségűek. Online játékban pofázni, Skype-n Viberen, bárhol beszélgetni jó, de még egy közepesen drága, kamerákhoz szánt mikrofon is sokkal szarabb lesz, mint egy profi, XLR csatlakozós belépőszintű stúdiómikrofon.


Ha csak énekelni akarsz, se hangszer, se semmi más, akkor egy USB-s miki is jó alternatíva lehet (AT2020USB például)

2018. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!