Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a legnagyobb különbség a...

Mi a legnagyobb különbség a hagyományos TV, és az okostévé között?

Figyelt kérdés
UPC kábeltévénk van, ha az eddigi hagyományos készüléket okostévére cserélnénk, akkor az milyen plusz szolgáltatást tudna nyújtani?
2018. szept. 3. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

"hagyományos TV" alatt a képcsövest érted?

Lapos TV, jó képminőség, műsorok rögzíthetőségének-visszanézésének lehetősége...

2018. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mit tud az okostévé amit megvennél.
2018. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Okos TV lényege, hogy az Internet is megy rajta, amihez nem feltétel a UPC, hanem a vezetékes LAN vagy Wifi kapcsolat.

Ehhez vannak rajta különböző telepített alkalmazások, Youtube stb., de ez a része engem különösebben nem érdekel, ezért nem is írok róla többet.

Feleslegesnek tartom, pláne amikor lassú, nehézkes a használata, egy normális számítógéphez képest.

2018. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van okostévém, de már megbántam.

A gyártó által telepített alkalmazások egy fél éven belül elavultak, nincs támogatás. Van ami működik, csak az engem nem érdekel.

Így vettem 10 ezerért androidos boxot, amire azt telepítek amit akarok és még gyorsabb is mint a tévé okos funkciói.

Kb 50 ezer forintot fizettem ki azért hogy okos legyen, pl. Skype-olni lehessen vele. Lehetett, ha vettem a gyártó saját kameráját plusz 35 ezer pénzért. Aztán Skype szofteveres támogatása megszűnt, a kamera így már semmire sem jó.

Meg ilyenek.

Szóval egybe okostévét többet nem veszek, amikor szoftverfrissítést csinált, háromnegyed óráig nem lehetett tévézni sem.

A külső eszköz meg bármihez csatlakoztatható, pl. magammal vittem nyaralni, este a szállodában bedugtam a tévébe és ott volt minden mint otthon.

2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!