Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány csatlakozós ez a modell?

Hány csatlakozós ez a modell?

Figyelt kérdés

LG 24MT49DF


Nem látom leírva sehol. Elvileg ez Monitor TV, tehát jó mindkét funkcióra, ami nekem nagyon jó lenne, viszont ha csak egy csatlakozója van, akkor mégsem alkalmas igazán mindkét funkció betöltésére... Van esetleg valakinek ilyen? Tudja valaki a választ?


2018. szept. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nem látom leírva sehol."


Bizony, van a gyártónak weboldala. Üdv 2018-ban...

2018. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haszontalan vagy.
2018. szept. 3. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a Google-képkeresőben, előfordul épp több variációban is (HDMI / HD-komponens / Scart / koax) noha az LG honlapja szerint csak HDMI van rajta:

[link]

Míg a Médiamakt szerint:


Átviteli típusok:

DVB-T, DVB-C

Beépített hangszórók:

Igen

Hangszóró teljesítménye:

2x 5W

Csatlakozók:

HDMI, Cl nyílás, USB 2.0


Ezt viszont a vásárló véleménye is alátámasztja:

[link]


Másrészt viszont:

1366 x 768 pixel

Ilyet azért manapság már nem kellene...

2018. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs hol és mit néztél, de az biztos, hogy nem az interneten, mert én 3 hivatalos hazai forgalmazó webshopján néztem, és mindenhol le van írva.

Na most akkor ki volna a "Haszontalan"?

Másrészt pedig a 1366x768 felbontás maximum 7 éve volt nagy dolog, mára már borzasztóan kevés.

2018. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
61%

"Haszontalan vagy."


Te meg életképtelen. Mások tartanak életben. :(

2018. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lenyőgőző mennyi értelmi fogyatékos van itt egy rakáson, bár ezek az infós kategóriák 90%-ban mindig a szutyok fajtátokkal volt teli.:) Sajnálom a szüleiteket, biztos azon gondolkodnak egész nap, hogy mit rontottak el, bár ez engem is érdekelne.
2018. szept. 4. 06:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Hármas, neked köszönöm. Nyilván mindenhol leírták, hogy van HDMI, csak a darabszámot nem. Gondolom szokásos emberi suttyóságból. Ha leírja, hogy 1 db, az szembetűnő. Ha nem írja le, akkor rá tudja fogni, hogy a nincs darabszám is 1 darabszám, csak így nem feltűnő... A kérdésre egyértelmű választ youtube adott egyébként. Meg ahogy most néztem hármas által linkelt oldalon egy vásárló.
2018. szept. 4. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!