Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy 4ohmos hangfalparom...

Ha van egy 4ohmos hangfalparom, es egy 8ohmos erositom, osszekothetem, ha nem hangositom fel, csak nagyon minimalis hangon szolnak?

Figyelt kérdés
Most nem azok valasza erdekel, akik betanultak azt, hogy ez nem lehetseges egyaltalan, hanem akiknek vannak tapasztalataik.

2018. szept. 5. 16:09
 1/6 anonim válasza:
Lehet, csak ne tekerd fel nagyon, max a feléig. A torzitása nagyobb lesz, de úgysem veszed észre, csak műszerrel.
2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges, hamarabb fog melegedni, de annak az esélye, hogy bármi is történjen szinte minimális, főleg, ha figyelsz a hangerőre.
2018. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy irtak ovatosan a hangerovel.

De ha biztosra akarsz menni 1 csatornat hasznalj es kosd sorosan a hangfalakat.

2018. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sorosan? Még nem annyira vagyok a témába benne, mert 15 vagyok, de azt úgy kell értsem, hogy a hangfalpár monóba menjen?
2018. szept. 5. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

igen.

kikerestem neked, 10 évfolyam fizika.

[link]

2018. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :D Még csak 9. :D
2018. szept. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!