Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megbízható a Konzol Király?

Andris9900 kérdése:

Megbízható a Konzol Király?

Figyelt kérdés
Rendeltem pár napja a konzol királyról egy ps3 super slim-et, és hosszabb játékidő után lefagyott, újra kellett indítani. Azt mondták, hogyha visszaküldöm, vagy kicserélik vagy megjavítják. Ki rendelt már onnan gépet vagy konzolt? Mik a tapasztalataitok?

2018. szept. 9. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom hasznalt konzollal bizniszelnek,ott benne van a pakliban ,hogy van valami baja ,amirol ok sem biztos ,hogy tudnak.

Bar kerdeses ,hogy mit ertesz hosszabb jatek alatt... Ha 10-15ora utan 1x lefagy ,az nem akkora baj,elofordul.

Olyan is van ,hogy fel ora utan lefagy,ha ritkan fordul elo az nem akkora baj. Lehet a jateklemez miatt is,vagy a Hdd allapota miatt.

2018. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, használtakkal foglalkoznak. amúgy a batman arkham cityvel játszottam, és 2 óra kellett hozzá hogy lefagyjon. másodszorra kiléptem 2 óra után a psstore-ba és akkor fagyott le. most visszaküldtem, remélem megoldódik
2018. szept. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!