Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ramot, videókártyát és...

Blackmetalmate666 kérdése:

Milyen ramot, videókártyát és processzort érdemes venni?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni ezt a 3 alkatrészt mert már elég régiek. Játékra használom a gépet, jó lenne ha a Panzar, Block n' Load és a Survarium max. grafikán mondjuk 30-40 fps-el elfutna meg nem lenne az se hátrány ha a Battlefront 2 és a Battlefield 1 is elmenne. Erre lenne 200 k-ám, de meghallgatok mondjuk 20-30.000-el drágább felvetéseket is.Használt cuccok nem érdekelnek.Csak olyan írjon aki ért is hozzá ha lehet.
2018. szept. 9. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni a leírásba, hogyha van rá lehetőség és tudtok olcsóbb középkategóriás alkatrészeket, amiből kijönnék mondjuk 150-170.000-ből akkor örömmel venném ha leírnátok azt is.
2018. szept. 9. 19:20
 2/6 szántóvető ***** válasza:

i5 8400: 55e

crucial 8gb ddr4: 23e

gigabyte h310m s2h: 20e

gigabyte rx 580: 88e

alaplapot is írtam.ezekkel a hardverekkel minden el fog futni még jóideig.

2018. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
69-ért találsz rx 570-et,ha spórolni akarsz akkor ez is jó lesz.ez alá viszont nincs értelme menni.
2018. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
a bf1-nek ill az újabb játékoknak már kéne a 16 giga ram,ezt ne árt ha tudod.
2018. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez egész jól hangzik.Külön köszönöm, hogy alaplapot is írtál.Ezt azért nem tettem bele a kérdésembe, mert úgy voltam vele, hogy az már nem fog beleférni az anyagiakba de akkor ahogy látom ez is belefér. :D Azért 8 giga rammal is élvezhető lenne a Battlefield, vagy inkább gyűjtsek még, hogy közepes grafikán ne legyen az fps a béka segge alatt?
2018. szept. 9. 20:15
 6/6 szántóvető ***** válasza:
lowon biztosan elég lesz a 8 giga.
2018. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!