Új laptopot vennék, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Acer aspire típusú a mostani gépem ami már kb 8 éve hű társ, de már kezd haldokolni szegény. Kicsit márka hűen ezt a fajtát néztem:Acer Aspire 3 - A315 33 P9XJ

de érdekelne a ti véleményetek is.

Sorozat + film nézés amire használom leginkább szóval legyen gyors net, lehessen tv-re kapcsolni, illetve kb 2 játék fusson, a guitar hero és a NFSU2. Max az office-t használom még.

Szerintetek jó amit néztem?



2018. szept. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. 8 gigás alatt már ne vegyél lapit. Nem futnak rajta normálisan a mostani dolgok.
2018. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+ Nem saját kút főből származó információ, hanem egy komoly szaktudású egyedtől származó, aki keni vágja ezeket a dolgokat...
2018. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:

8 év után vennél a kínálat legaljából egy újat 100 ezerért,de persze gyors legyen.

[link]

2018. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zzzoli ***** válasza:
Én most vettem a nagyobbik gyereknek egy Asus X542UN es lapit. Teljesen jó. Van benne egy Core i5-8250U , meg 1 tera wincsi, de azt kidobtam belőle és beleraktam egy Samu 1 terás ssd-t helyette. Jól megy, tudom ajánlani, amúgy 8 giga ram vam benne eredetileg, de egy kis fedél levétele után ott vannak a memória foglalatok és tudsz bele tenni még egy nyolcast. A wincsit kicst komplikáltabb cserélni!
2018. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy nem gamer laptopként funkcionálna, tele b*aszva mindennel, nem szeretnék 200 K körül fizetni érte. Ezért gondolkodom 100-120 ezres kategóriában.

Laikusként úgy véltem, ez reális ár, főleg úgy hogy 1 terrás winyó van benne.

2018. szept. 12. 21:22
 6/7 szántóvető ***** válasza:
az akkor is gyenge anit kinéztél.és a fullhd kijelző is elvárható 2018-ban.
2018. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt vannak brutál teljesítményű és kivitelű ipari notebook-ok: [link]


Én mindenesetre a használtat ajánlom, azok a legjobbak ár/érték arányban. Én Dell Latitude laptopot vettem negyedik generációs i5 procival, 8 GB RAM-mal, 250 GB HDD-vel, 15"-os kijelzővel, jó akksival, 1 év garanciával 100 ezer forintért itt: [link]

A választék folyamatosan változik, érdemes kérni tőlük ajánlatot...

2018. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!