Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok tvt nézni xbox...

Hogyan tudok tvt nézni xbox one-ön keresztül?

Figyelt kérdés
Sajnos a tv-men csak egy Hdmi csatlakozó van, arra kötöttem re az xbox one s-t, a konzolra meg a beltéri egységet, de a tv most azt írja hogy no signal. Most akkor huzzam ki az xboxot és dugjam be a beltérit a tv-be vagy meglehet valahogy oldani, hogy a beltéri egység az xboxon keresztül működjön?

2018. szept. 14. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ezt igy egyaltalan? Marmint konzolrol tv-zni... A konzol nem biztos ,hogy tudja kezelni a belterit (soot...).

Ha tenyleg nem tudod radugni a tv-re a cuccost ,akkor vegyel atalakitot ,vagy elegedj meg az ingyenesenen foghato csatornakkal.

2018. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valahogy nem hiszem, hogy csak hülyülésből van a készülékeden a képen látható input.

Következő lenne, hogy én keressem meg a kezelési utasítást a neten, de miért én?

Te nem tudod elolvasni, netán kitalálni a bemenetválasztás módját?

[link]

Lehet rendelni is egyébként olcsó bemeneti átkapcsolót, ami még automatikusan is működik, érzékelve, hogy melyik forrás aktív, arra vált.

2018. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Xbox egyik sokat reklámozott funkciója volt az OneGuide:


Fizikia rész: [link]


Szoftveres rész: [link]

2018. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!