Na most melyik?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem most ebbe a kérésbe segítség kéne :D Az osztályba vannak 7 akik xbox on nyomják és állandóan azt mondják vegyek azt hogy eggyüt nyomjuk de nekem a ps4 játékok sokkal jobban be jönnek mint az xbox os.Most vegyek azért mert nekik van.vagy vegyek ps4 et

2018. szept. 15. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél könyveket és olvass, tanulj nyelveket.
2018. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xd
2018. szept. 15. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy az első válaszán miért kell röhögni, vagyis "xd"-ni, de teljesen egyetértek vele. Az olvasással a szókincsed és a helyesírásod is fejlődik.


Amúgy meg inkább PS4, ne halgass a sok birkára.

2018. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a játékok miatt vegyél hardvert. a ps4en van pár exclusive amiről az xboxosok max álmodozhatnak

ugyanakkor tényleg nincs crossplatform tehát együtt neten nem fogtok játszani

de át is tudsz menni valamelyikükhöz

vagy cserélhettek is vagy haverok átjönnek, igy ps játékokkal is tudnak játszani

én haverommal pont ezért vettünk kétfélét, hogy mindenhez hozzáférjünk

meg egy dolog, előfizetéssel a Microsoft sokkal több mindent ad ingyen míg a sony inkább csak lekciózza

+1 a ps4 kontrollere fejlettebb, könnyebb


nekem ps4 slim van és egyáltalán nem bántam meg, igaz rendesen nyeli a pénzt

2018. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz az xd szmájli, egyfajta névjegy.

Csak ne mondjátok meg senkinek, hogy kiknek a névjegye, mert még elkezdik magukat álcázni és akkor nem fogjuk elsőre látni, hogy milyen szinten vegetál valaki.

Igaz, bizonyos szintű írással nem egyszerű okosnak látszani.

2018. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!