Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges filmezni NAS-ról...

Lehetséges filmezni NAS-ról okos tv nélkül?

Figyelt kérdés
Adott egy Samsung UE32D4000 TV és tervezek egy Zyxel NAS vásárlását. Mennyire lehetséges egyáltalán NAS-ról filemket lejátszani, valamit milyen úton módón lehet összekötni a TV-t a NAS-al?

2018. szept. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Raspberry Pi és Kodi a kulcsszavak.
2018. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

nézd meg, hogy a TV-d és a NAS-od tudja e a DLNA-t



Amúgy ott a kézikönyv mindkettőhöz, ugye nem várod, hogy most elkezdjük helyetted elolvasni

2018. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Képzeld elolvastam mind kettőnek a leírását de számomra nem volt egyértelmű, hogy ez milyen úton módon kivetelezőhető. Senki nem kérte, hogy olvasd el, tapasztalatokra és különböző használható megoldásokra vagyok kíváncsi. Köszi az értelmes hozzászólásodat, inkább maradtál volna csöndben!
2018. szept. 16. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

ideges vagy?


tudod, én össze tudom kötni, te nem, szóval ha idegeled magad, akkor nem nagyon fogok segíteni :P

2018. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok ideges. Attól, hogy te tudod hogyan kell össze kötni nem biztos, hogy más is teljes mértékben képben van a témával.
2018. szept. 16. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van a leírásban "Connect Share Movie"
2018. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a TV nem okos (vagyis nem internetképes), akkor LAN-csatlakozó sincs rajta, úgy nehéz lesz szerintem.

Egy lehetőség olyan médialejátszó beszerzése, ami rendelkezik ilyen csatlakozóval.

2018. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!