Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok pendrive-ról...

Miért nem tudok pendrive-ról filmeket lejátszani az inviteles boxomon keresztül?

Figyelt kérdés
Behozom a menüben a pendrive-on található filmek listáját, elindítom az egyiket, ekkor megjelenik teljes képernyőn az invitel logó, és nincs tovább.

2018. szept. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán nincs rajta a filmnek megfelelő codec.

Meg az Invitel nem biztos, hogy akarja, hogy Te bármilyen kiterjesztésű filmet le tudj szátszani.

Olvasd el a használatiját milyen kódolású filmek lejátszására alkalmas.

2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen pár hete még lejátszotta ezeket a filmeket. Akkor megfigyeltem, hogy avi, mp4, és mkv kiterjesztéseket játszik. Felraktam ilyen kódolású filmeket, és most nem megy.
2018. szept. 17. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudtam hogy az csak szerviz port, szoval csak a szervizesek tudjak hasznalni
2018. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mkv, mp4 fájl kiterjesztések, nem codec-ek.
2018. szept. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!