Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hifi tálca hiba okozhassa azt...

Hifi tálca hiba okozhassa azt hogy nincs benne cd akkor is azt írja benne ban a cd?

Figyelt kérdés

Ha van benne cd akkor meg azt írja no disc?


Teljesen nem jön ki a tálca, be meg egyáltalán nem megy. Mitől lehet ez?

De ritkán van hogy nem ismeri fel, vagy hogy cd nélkűl azt hisszi bent van a cd.



2018. szept. 19. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem megy be teljesen a tálca az nem jó

kopás vagy koszolódás

régi a cucc?

2018. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Millenium MN 9644 Mini Hifi 2008-ban vettem a Tescoban.

Sajnos gyári hibás volt mert vihettük vissza a Tescoba, és adtak ugyan ilyent, de az is hibás volt, 3x volt szervizben de akkor még jótállásos volt.


Sajnos a bakelitlemez része nyikorog mikkor elindul de csak 1 pillanatra, és a lemez vége fele meg áll a tányér, de nem mindig, és lehet hátulján állítani a hifin hogy folyamatosan forogjon a tányér akkor mindig végig játssza a bakelitlemezt.


Kazetta részeknél meg nyúzza a szalagot, és meg vannak repedezve a gumigörgők.


De a hangja nagyon szép, nagyon jó mély hangzása van ha rádiót hallgatok rajta.


A CD részre vissza térve. Lehet váltani a Disc 1 Disc 2 Disc 3 Open gombok nehezen működnek, néha nem azt csinálja amit kell.


Szerinted szervizbe meg tudnák csinálni 10 ezer alatt?

2018. szept. 19. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány ezerszer írod még le ezeket a változatos regényeket ugyanazokról a vacakoló cuccokról?
2018. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg odamész szépen, kinyitod a kicsi szádat, és ugyanezt megkérdezed a szervízben. Csodák csodájára, el fogjqk mondani, mennyi lenne az ar.
2018. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem érted te ezt.

Én nekem azt mondták hozzam be, itt nincs ilyen mennyiért csinálják meg, előbb be kell vinni, mert ha csak el mondom nekik azt mondják nem tudják így meg mondani, előbb be kell hozni.

Remélem így meg érted.

2018. szept. 21. 18:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Szépen beszélhetnél velem, mert én se beszéltem veled csúnyán, és nem kacatoztam le a cuccaidat.
2018. szept. 21. 18:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Akihez most már viszem a cuccaimat, ő kérdezi meg tőlem hogy mennyiért csinálja meg.

De nem tudom mennyit mondjak neki, lehet 10 ezer alatt el se hozhatóm onnan.

2018. szept. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!