Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi IPAD. Körülbelül...

Juve56 kérdése:

Van egy régi IPAD. Körülbelül 2 éve nem volt bekapcsolva, most vettem egy ipad töltőt és megpróbálom feltölteni, de nagyon nehezen akar elindulni. A képernyőn megjelent a telep szimbóluma. Szerintetek lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem ipaddal, de más, aksival működő készülékkel jártam hasonlóan. Eleinte nem akart tölteni, pár perc után max töltöttséget jelzett, de ha bekapcsoltam, le is merült. Pár nap alatt (töltöttem, elindítottam, majd ment vissza töltőre) "feltornásztam" a kapacitását, azóta használható rendesen, bár nyilván nem tölt olyan gyorsan mint új korában.


Szóval nem lehetetlen, az se mindegy mondjuk, mennyit volt használva két éve. Ha akkoriban vacakolt az aksi, most se lesz jobb.

2018. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

Ha 2 évig nullára merülve tároltad akkor annak az akkunak annyi.

Valamennyi életet talán vissza tudsz belehozni néhány töltés-kisütés ciklussal ahogy az előttem szóló írta de tartós sikerben szerintem ne reménykedj.

2018. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!