Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mostani legújabb MacBook...

A mostani legújabb MacBook Pro vagy MacBook Air a jobb összeségében?

Figyelt kérdés
Melyik mellett milyen érv szól?
2018. szept. 23. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Az air jobb szerintem, de még várjuk az idei frissítését hátha kap normális kijelzőt.

Akkor viszont ebben az árban tökéletes mindenes notebook lesz.


A pro szerintem értelmet eszköz , ahogy az egész ultrabook(asszem így hívják ezeket) kategória. Üzemidő, hűtés , teljesítmény stb rovására megy a vékony kialakítás , persze biztos megvan az a réteg akinek erre szüksége van, de nem mondanám ezeket jó eszközöknek.

2018. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
értelmetlen*
2018. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A macbook pro: jobb kepernyo, jobb hang, minden jobb, picivel jobb proci, jobb ram, jobb videokartya es a space gray is gyonyoru, de itt mar rajtad all ha tetszik e a billentyuzet. Mar csak a kepernyo miatt is inkabb a pro, de viszont dragabb. Meg fugg melyik macbook pro-ra gondolsz. De ha air-el emelted egy szinben valoszinuleg a non-touchbar-ra. (en most rola irtam).


A macbook air: ha neked megfelel a kepernyo, es persze a tobb uzemido, es szeretnel sporolni akkor maradhat az air.


De feltetlenul nezd meg oket valahol eloben. Valoszinuleg a pro-t a kepernyoje miatt fogod valasztani persze, ha megteheted. Ha megfelel az air kepernyoje, o is eleg jo.

2018. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!