Mit ajánlotok egy haladó rajzosnak? Digitális rajztáblát vagy pen display monitort? Többi lent!

Figyelt kérdés
+ még a kérdésem hogy ismertek e olyan pen display monitort amely kevesebb mint 100.000 forint és legalább 13 inch-s?

#digitális rajztábla #pen display monitor
2018. szept. 28. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Digitális rajztábla: olcsóbb és jobb. Csak először ijesztő monitoron rajzolni, később annyira megszokod, hogy jobban fogod szeretni, mint a papíron rajzolást.
2018. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"jobban fogod szeretni, mint a papíron rajzolást"

Hát azért ez nagyon erősen emberfüggő.

2018. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen. Csak saját tapasztalatot mondtam.
2018. okt. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat körübelül 1 éve rajzolok kijelző nélküli táblával és nem szeretek rajzlapra rajzolni.
2018. okt. 4. 19:00
 5/5 shuimo válasza:

Nekem egy XP-Pen Artist 16 Pro 15.6" IPS rajztáblám van. Dolgozni tökéletes, lehet maszkolni, illustrator is jól kezeli, művészkedni meg úgyis papíron szoktam ecsettel.


[link]


[link]

2018. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!