Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj az RC autóm...

Danimako kérdése:

Mi lehet a baj az RC autóm sebességszabályzójával?

Figyelt kérdés
Vettem egy tamiya tt-01e rc autót, és járt hozzá egy 540 sport tuned kefés motor, meg egy tamiya tble 02s sebességszabályzó. Na most az instrukciókban van több féle funkcióról szó és az is le van írva melyiket hogy kell beállítani a sebességszabályzón(van rajta egy set gomb), de van egy funkció amit nem tudok bekapcsolni. Lehet hogy az instrukciókat értem félre, de néztem videót is és ott is úgy csinálják mint ahogy én próbáltam. A funkció neve high point setup. Na most mikor ezt először megpróbáltam bekapcsolni, annak az lett az eredménye, hogy az autó nem tudott előre menni. Csak a kormányzás, a fék, és a tolatás működött. Annyiféle módon próbáltam azóta a beállításokat, hogy mostmár, ha bekapcsolom az autót, akkor magától elindul és ha tolatást nyomok, lefékez. Remélem tud valaki tanácsot adni ezzel kapcsolatban.

2018. szept. 28. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!