Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek eladó Ending...

Deejaydave kérdése:

Van valakinek eladó Ending Man BS-500AS sárga kazis tv játéka?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 21:57
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Ha esetleg segít, az összes "sárga kazis" gép úgynevezett Famiclone (ugyanis a Nintendo által kiadott japán Famicom gép kínai másolatai, klónjai), tehát mindegy, hogy éppen Ending Man, Polystation, vagy akármi más, hardver nagyjából ugyanaz, és ugyanazokat a játékokat játsszák le (amik igazából sima Famicom játékok, de itthon nyilván nem eredeti, Japánból importált játékokat lehetett kapni, hanem azokból is kalózverziókat). A lényeg, hogy többféleképp is rákereshetsz esetleg apróhirdetéses portálokon, nem feltétlenül kell egy modellhez ragaszkodni.


A gép hivatalos nyugati verziója egyébként NES néven fut.

2018. okt. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen tisztában vagyok. Nekem kimondottan az a típus kell. Másmilyen újonnan is tudok rendelni. Nem véletlen úgy tettem fel a kérdést ahogy.
2018. okt. 3. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!