Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 miért nem csatlakozik...

Klanok03 kérdése:

Xbox360 miért nem csatlakozik hotspottal az xboxlivehoz?

Figyelt kérdés
Van egy xbox360 elitem. Csatlakozni szeretnék az internetre hotspottal de nem sikerül. Nekem huawei p20 liteom van. Az xbox360 jó mert más telefon hotspotjara ramegy es működik is de az ennyemmel nem. Az em hotspotom is jo tesztelve lett mas teledon netezik rola. Ilyenkor mi van?

2018. szept. 30. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A huaweik ilyen szempontbol rosszak. Tv-hez se lehet mindet csatalkoztatni. Vegyel egy par ezres telefont es oszd meg azzal a netet,mast nem nagyon tudsz csinalni.


Egyebkent az Xbox 360 Elite az a regi nagy sotet szinu konzol es nem kepes fogni a wifit (csak plusz eszkozzel) amire te gondolsz az szerintem a Slim E konzol..

2018. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!